İptal-İade Politikası

Türkiye içerisine gönderilen siparişler için iade ve değişim

Ürün iade istekleri Tüketicinin Korunması Kanunu ve Yönetmeliği hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.

Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur.

mavikidsbostanli.com‘da satılan ürünler için iade süresi sipariş teslim tarihinden itibaren 14 gündür.

İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektirİadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre (peşin/taksit) geri ödenecektir. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.

Nasıl Değişim Yapabilirim?

  • İnternet Mağazamızda değişim yapılmamaktadır. Mağazamızdan faturanız veya faturanızın ekran görüntüsü ile birlikte ürünlerinizi 14 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

İade Koşulları

  • mavikidsbostanli.com adresinden satın almış olduğunuz kullanılmamış, hasarsız ve iç/dış etiketleri kesilmemiş ürünlerinizi, 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
  • Ayrıca iade işlemlerinizi faturanız veya faturanızın ekran görüntüsü ile birlikte mağazamızdan yapabilirsiniz.

Adresimiz:
Bostanlı, Şehitler Blv No: 23C, 35590 Karşıyaka – İzmir

Shopping Cart